URBÁNEK - garnýže, rolety, žaluzie

Záclonové kolejnice AL363 - na míru

Záclonové kolejnice AL363 - na míru

Kód produktu: AL363
Skladová dostupnost:
Odeslání: 7 pracovních dnů
Cena: 554,00 Kč Cena bez DPH: 457,85 Kč

Konfigurátor délky

*

Dostupné varianty:

Záclonové kolejnice AL363


Hliníková kolejnička AL363 je dvoukolejnička s širší roztečí mezi drážkami a s možností osazení sytémem Marathon pro snadnou výměnu záclon a závěsů. Kolejnice nabízíme v barvě bílé a dodáváme přesně na požadovaný rozměr - na míru do 600cm a můžeme je dodat i se seříznutou hranou pro sestavení kolejnic do rohu.


Záclonové kolejnice AL363 průřez Záclonová kolejnička AL363 montáž na strop
průřez kolejnice montáž na strop

Doporučené kotvení kolejnice je cca po 70cm.


Návod pro objednání:
  • zadejte délku kolejnice v cm (délku lze zadat na 1 desetinné místo, například 152,3cm), maximální délka kolejnice je 600cm
  • zvolte stranu pro otvory pro vložení háčků. Otvory se najíždí a vyjíždí s jezdci - jsou uzavřeny zarážkou. Strana se určuje při pohledu na kolejnici zepředu. V případě volby bez otvorů - zámek Marathon Special bude kolejnice osazena tímto zámkem, standardní umístění zámku je uprostřed kolejnice, pokud budete chtít zámek umístit na kraj kolejnice, uveďte toto prosím do Komentáře před odesláním objednávky. K zámku Marathon Special nezapomeňte zakoupit Výtah Marathon Special, který slouží k nasunutí záclony do kolejnice.
  • pokud je kolejnice od stěny ke stěně boční koncovky nejsou nutné, pokud není od stěny ke stěně je vidět průřez kolejnice, pro zakrytí boku tedy doporučujeme boční koncovky (uvedená cena je za 1pár).
  • do pole Poznámka můžete v případě potřeby upřesnit své požadavky pro výrobu kolejnice

Balení obsahuje:
  • jezdce na záclonovou lemovku. Množství dodávaných jezdců na 10cm délky = 1ks pro každou drážku. Nebo lze zakoupit žabky - Související zboží. V případě volby zámku Marathon Special bude kolejnice dodána bez jezdců, jezdce Marathon ALZ28 je nutné zakoupit samostatně. Pozor, pokud je kolejnice osazena zámkem Marathon, nelze použít žabky.
Standardní jezdec pro záclonové kolejnice AL363 Jezdec Marathon ALZ28 do kolejnice Žabka do garnýže
standardní jezdec jezdec Marathon ALZ28
(není součástí balení)
žabka do garnýže
(není součástí balení)
 
  • zarážky
  • montážní materiál

Systém Marathon:

Systém Marathon pro kolejnice AL363 Zámek Marathon pro kolejnice AL363
Systém Marathon Special


Systém Marathon Special - pro snadnou výměnu záclony nebo závěsu s háčky přímo ze země lze využít systém Marathon. Garnýž se osadí zámkem Marathon. Pro nasunutí se používá Výtah Marathon (tyč s drážkou), který se nasadí na zámek Marathon.


Potřebujete poradit nebo máte zájem o cenovou nabídku na alu kolejnice - napište nám na obchod@urbanek-ul.cz  nebo volejte na +420 775 908 602, +420 475 623 459.

Barva bílá
Materiál kov
Ovládání ruční
Montáž strop
Ohýbání, zakružování ne

0 znaků (maximálně 300)

-->