Upřesnit hledání

Japonské stěny

Japonské stěny

Japonské stěny nabízí moderní a zároveň elegantní zastínění interiéru s možností použití vlastní látky. Japonská stěna je vhodná jak pro zastínění prosklených ploch, tak i k rozdělení místnosti.


 

Japonská stěna se skládá ze závěsného systému (mechanizmu) a látky. Mechanizmus má dvě až pět kolejniček s provázkovým nebo ručním ovládáním (ovládací tyčka).
Na mechanizmus japonské stěny lze zavěsit vlastní látku nebo si můžete vybrat z naší nabídky látek. Pro japonské stěny nabízíme stejné látky jako pro rolety.

Pro japonské stěny nabízíme dva typy mechanizmů

Japonské stěny systém Klasik

– základní typ mechanizmu s provázkovým nebo ručním ovládáním. Zatažení panelů japonské stěny může být stranové nebo opona, látka je uchycena suchým zipem, ve spodní části je zatížena závažím v tunýlku.

japonska stena klasik
Japonská stěna
Japonská stěna

Japonské stěny systém Premium

Systém japonské stěny Premium nabízí dva typy uchycení látek:
Typ 1 – panel se skládá ze dvou částí, a to z nosiče a profilu se suchým zipem. Panel (látku) připnete k profilu se suchým zipem, následně ho zavěsíte na nosič.
Japonské stěny premium
Japonské stěny premium
Japonská stěna premium
Typ 2 – typ panelu je obdobný jako první, jen se látka nelepí na suchý zip, ale navléká do nosného profilu. Používá se zejména pro silné látky typu screeen.
Japonská stěna premium

 

Zařazení japonských stěn do eshopu připravujeme, v případě zájmu o cenovou nabídku nás kontaktujte prostřednictvím emailu obchod@garnyzerolety.cz  nebo volejte na +420 775 908 602.