Záclonové kolejnice AL093B

Cena od:
1 382 Kč
Dostupnost:

Skladem 1 ks


Hliníková záclonová dvoukolejnice AL093B v barvě bílé pro montáž na strop s širší roztečí mezi drážkami, která je vhodnější pro zavěšení více nařasených nebo silnějších materiálů.

Odeslání 21. 5. 2024 - 22. 5. 2024
Odeslání 21. 5. 2024 - 22. 5. 2024
Datum odeslání: Vyberte variantu

1 382 

Hliníkové záclonové dvoukolejnice AL093B v barvě bílé určené pro montáž na strop. Vzhledem k větší vzdálenosti mezi drážkami je kolejnice vhodná i v případě, kdy jsou záclony a závěsy více nařaseny nebo v případě silného závěsu (například black out).

Záclonová kolejnice AL093B průřez

průřez kolejnice

Záclonová kolejnice AL093B montáž

montáž na strop skrz kolejnici

Doporučené kotvení kolejnice je přibližně po 80cm. V případě těžších látek nebo montáže do sdk doporučujeme kotvit na více místech.

Na jedné straně kolejnice jsou vyrobeny otvory pro jezdce (kolejnici lze otáčet). Otvor je výřez v drážce na konci kolejnice kterým se nandávají a vyndávají jezdci, je uzavřen zarážkou.

Délka
  •  vyberte nabízenou délku. Délku kolejnice lze upravit pilkou na železo. U délek s otvory pro vložení jezdců na obou stranách může při zkracování dojít k uříznutí otvoru, v tomto případě lze jezdce nasazovat otvorem na druhé straně kolejnice.
 Jezdec
  • vyberte typ jezdce. Jezdci jsou určeny na záclonovou lemovku a lze je prát se záclonou nebo závěsem. Z jezdců doporučujeme Jezdec č.12, který lze uzamknout a při praní tak nehrozí jeho vyvléknutí.

 
Balení obsahuje
 
  • jezdce dle výběru. Množství dodávaných jezdců je dle délky, na 10cm = 1ks pro každou drážku
  • koncové zarážky
  • montážní materiál pro montáž do betonového stropu
Pro kolejnici nejsou v nabídce boční koncovky, z tohoto důvodu je vhodná spíše pro montáž od stěny ke stěně.

 
Nevybrali jste si z nabízených skladových délek, kolejnice AL093B Vám dodáme přesně v požadovaném rozměru – na míru až do délky 600cm v kuse – Záclonové kolejnice AL093B


Potřebujete poradit nebo máte zájem o záclonové kolejnice v atypickém provedení, například do rohu – napište nám na obchod@garnyzerolety.cz nebo volejte na +420 775 908 602.    Související zboží