Záclonová kolejnice AL100 – na míru

Cena od:
Dostupnost:

Nedostupné


Hliníková záclonová kolejnice v barvě bílé a alu určená pro montáž na strop. Kolejnice patří mezi typy s nejnižší výškou a lze ji dodat na míru až do délky 600 cm nebo s ohybem.

Nedostupné

Kolejnice AL100 jsou z důvodu vyřazení z nabídky výrobcem nedostupné.
Přehled nabízených kolejnic najdete zde: Hliníkové jednokolejnice

Hliníková kolejnice AL100 je určená především pro montáž do dřevěných nebo kovových konstrukčních prvků. Z nabízených kolejnic má nejnižší výšku. Kolejnice nabízíme v barvě bílé a alu a dodáváme přesně na požadovaný rozměr – na míru do délky 600 cm. Kolejnice lze také dodat s horizontálním ohybem.

Kolejnice AL100 průřez

průřez kolejnice

Kolejnice AL100 montáž na strop

montáž na strop skrz kolejnici

Kolejnice není vhodná pro montáž na hmoždinku. Vzhledem k drážce o šířce 6 mm, je nutné použít vrut o menších rozměrech, z tohoto důvodu by hmoždinka o menším průměru nemusela kolejnici udržet.


 
Návod na objednání
 
Délka
  •  zadejte délku kolejnice v cm (délku lze zadat na 1 desetinné místo, například 152,3 cm). Maximální délka kolejnice je 600 cm.
Barva
  • vyberte barvu kolejnice
 Jezdec
  • pro tento typ kolejnice lze použít pouze Jezdec standard se šnekovým háčkem, háček je určený na záclonovou lemovku
Otvory pro vložení jezdců
  • zvolte stranu pro otvory pro vložení jezdců. Otvor je výřez v drážce na konci kolejnice kterým se nandávají a vyndávají jezdci, je uzavřen zarážkou. Strana se určuje při pohledu na kolejnici z místnosti.

 
Balení obsahuje
 
  • jezdec standard se šnekovým háčkem, množství dodávaných jezdců je dle délky, na 10 cm = 1 ks
  • koncové zarážky
Balení neobsahuje montážní materiál, pro kolejnici nejsou v nabídce boční koncovky, z tohoto důvodu je vhodná spíše pro montáž od stěny ke stěně.

 

Kolejnice můžeme dodat s horizontálním ohybem. Pro kolejnici s ohybem je nutné dodat nákres – půdorys.

kolejnicka AL080 slim ohyb


Potřebujete poradit, máte zájem o cenovou nabídku na kolejnici s ohybem – napište nám na obchod@garnyzerolety.cz  nebo volejte na +420 775 908 602.    Související zboží