Rolety Den a noc, oválné závaží – na míru

Cena od:
731 Kč

0 cm2
Zavěšením
Na stěnu
Na strop
Vlevo
Vpravo
Bílé
Hnědé
Ne
Ano (40 )
Dostupnost:

Výroba na míru


Látkové řetízkové rolety den a noc s dolním oválným závažím pro montáž zavěšením na křídlo okna nebo pro montáž na stěnu nebo strop. Rolety dodáváme přesně na požadovaný rozměr – na míru.

Odeslání 27. 10. 2023 - 30. 10. 2023

Látkové interiérové řetízkové rolety den a noc se stínící látkou dodáváme přesně na požadovaný rozměr – na míru. Rolety den a noc kombinují klasické rolety a horizontální žaluzie – umožňují plynulou regulaci propustnosti světla. Vrstvy rolet se vzájemně překrývají, dochází k prolínání pruhů a z toho vyplývajícímu postupnému propouštění světla. Rolety den a noc lze zavěsit na křídlo okna bez nutnosti vrtání nebo montovat na stěnu či strop. Stínící látky při uzavřených pruzích propouští světlo, do místnosti ale není vidět. Látky se liší propustností světla, čím tmavší látka, tím méně světla propustí.

 

 
Roleta je dodávána s oválným dolním závažím. V nabídce máme také rolety den a noc s kulatým dolním závažím, to lze v případě montáže zavěšením dodat se strunovým vedením, které drží látku podél okna i při otevřené ventilčce, závaží se liší:
Oválné dolní závaží – je výraznější a těžší než kulaté závaží, takže například při průvanu tolik nelétá. Oválné závaží lze dodat pouze bez strunového vedení.
Kulaté dolní závaží – je méně viditelné a je vhodné například v případě menšího prostoru mezi dolní hranou rámu okna a širokým parapetem, kdy oválné závaží může bránit úplnému stažení látky nebo zavření pruhů. Kulaté závaží nedoporučujeme v případě větších výšek, vzhledem k menšímu vedení  látky na krajích závaží, je nutné s roletou pomaleji manipulovat.
Rolety den a noc oválné dolní závaží

oválné dolní závaží

Rolety den a noc kulaté dolní závaží

kulaté dolní závaží

Rolety den a noc s kulatým dolním závažím nebo také v provedení den a noc maxi a den a noc maxi v kazetě, které lze vyrobit až do šířky 250cm najdete v Souvisejícím zboží.
 

 
Základní měřený rozměr je montážní šířka = šířka rolety včetně držáků a výška rolety (výška včetně mechanizmu). Šířka látky je o 5cm menší než montážní šířka.
 

Minimální výrobní šířka je 30cm a výška 30cm. Maximální rozměr rolety je šířka 140cm a výška 220cm. Výška rolety je omezena zvolenou šířkou, například roletu o šířce 140cm lze vyrobit pouze do výšky 160cm.


 

Návod pro objednání

Montážní šířka
 • zadejte montážní šířku v cm (šířku lze zadat na 1 desetinné místo, například 85,2cm). Maximální šířka rolety je 140cm.
 • montážní šířka je celková šířka rolety včetně držáků. Šířka látky je o 5cm menší než montážní šířka.
Výška
 • zadejte výšku rolety v cm (výšku lze zadat na 1 desetinné místo, například 150,8cm). Maximální výška rolety je 220cm a závisí na zvolené šířce.
 • výška je počítána jako výška včetně mechanizmu
 Látka
 • vyberte látku. V případě zájmu Vám můžeme zapůjčit vzorník látek.
Montáž
 • vyberte způsob montáže. Dle způsobu montáže jsou dodávány plastové háčky pro zavěšení na křídlo okna, pro montáž na stěnu nebo na strop jsou dodávány montážní držáky – klipy.
 • klipy nelze použít pro montáž do polystyrenu, při montáži do sádrokartonu je nutné roletu opatrně nacvakávat do držáků
Ovládání
 • zvolte stranu pro ovládání. Strana se určuje při pohledu na roletu z místnosti.
Komponenty
 • roletu lze dodat s komponenty v barvě bílé nebo hnědé.
Bezpečnostní prvky
 • bezpečností prvky jsou určené pro výrobky, které budou montovány v prostorách s výskytem dětí a které zabraňují případnému zamotaní nebo uškrcení. K řetízkové roletě je dodáván napínací systém, více informací – Bezpečnostní prvky – níže. Pro správnou funkci bezpečnostních prvků je nutné upřesnit výšku montáže v cm – uveďte do Poznámky.
Poznámka
 • do pole Poznámka můžete v případě potřeby upřesnit své požadavky pro výrobu rolety.

 

Balení obsahuje:

 • řetízkový mechanizmus pr.18mm s látkou dle výběru
 • komponenty v barvě dle výběru
 • držáky rolety dle způsobu montáže
 • dolní oválné závaží
K roletě je dodáván nekonečný řetízek, jeho délka je daná a závisí na výšce rolety:
do výšky 130cm = délka řetízku 115cm
pro výšku 131 – 150cm = délka řetízku 125cm
pro výšku 151 – 180cm = délka řetízku 160cm
pro výšku 161 a výše = délka řetízku 180cm
– v případě zájmu o jinou délku k objednané výšce uveďte do Poznámky
Údaje o látce a údržbě:
Stínící látka
Materiál: 100% polyester
Údržba:
 • odstranit prach
 • lehce otřít vlhkou houbou
 • nečistit chemicky
 • nežehlit
Rolety den a noc
Řetízkové rolety den a noc
háček na zavěšení rolety den a noc

plastový háček pro zavěšení

Držák na stěnu a strop rolety den a noc

držák – klip pro montáž na stěnu nebo na strop


 

Bezpečnostní prvky:

Dle směrnice EU je nutné upozornit na nabezpečí, které může vzniknout při použití ovládacích provázků a řetízků.
V případě instalace výrobku v místě kde se vyskytují děti, je nutné vždy dodat výrobek s bezpečnostními prvky, zároveň je nutné zohlednit délku ovládacího mechanizmu.
Pro řetízkové rolety je dodáván napínací systém, který drží řetízek podél stěny.
Za objednání rolety bez bezpečnostních prvků nebo s bezpečnostními prvky a jejich montáž odpovídá zákazník.

Bezpečnostní prvek pro rolety


Potřebujete poradit, máte zájem o cenovou nabídku na rolety den a noc mimo nabízené rozměry – napište nám na obchod@garnyzerolety.cz  nebo volejte na +420 775 908 602.

Související zboží