URBÁNEK - garnýže, rolety, žaluzie

Dřevěné kolejnice s plastovou drážkou - jednokolejnice - na míru

Dřevěné kolejnice s plastovou drážkou - jednokolejnice - na míru

Kód produktu: 1kol-plast drážka-PR
Skladová dostupnost:
Odeslání: 7 pracovních dnů
Cena: 1,28 Kč Cena bez DPH: 1,06 Kč

Konfigurátor délky

*

Dostupné varianty:

Záclonová jednokolejnice je vyrobena z kvalitní dřevotřískové desky se zafrézovanou plastovou drážkou. Kolejnice je určena především pro montáž na strop, lze ji montovat samostatně s možností nažehlení přední hrany nebo suchého zipu nebo například do garnýže. Kolejnice se vyrábí s bílou povrchovou úpravou o maximální délce 500cm. Kolejnici lze také osadit systémem Marathon pro snadnou výměnu záclon a závěsů.
Dřevěná jednokolejnice s plastovou drážkou
                                            šířka drážky 4,2mm

Pro kolejnici se nevyrábí boční kryty, je tedy určena spíše pro montáž od stěny ke stěně, v opačném případě z boků kolejnice budou háčky nebo žabky vyjíždět. Pokud nebudete kolejnici montovat od stěny ke stěně, doporučujeme zvolit otvory pro vložení háčků na ovou stranách, nebo zakoupit Šroubové zarážky a ty umístit na konec kolejnice.
Návod pro objednání:
  • zadejte délku kolejnice v cm (délku lze zadat na 1 desetinné místo, například 152,3cm), maximální délka kolejnice je 500cm
  • zvolte stranu pro otvory pro vložení háčků. Otvory se najíždí a vyjíždí s jezdci - jsou uzavřeny zarážkou. Strana se určuje při pohledu na kolejnici zepředu. Dle otvorů pro vložení háčků budou dodány koncové zarážky. V případě volby bez otvorů - zámek Marathon Special bude kolejnice osazena tímto zámkem, standardní umístění zámku je uprostřed kolejnice, pokud budete chtít zámek umístit na kraj, popřípadě na jiné místo kolejnice, uveďte toto prosím do Poznámky. K zámku Marathon nezapomeňte zakoupit Háčky Marathon ALZ28 (nelze použít žabky) a Výtah Marathon Special, který slouží k nasunutí záclony do kolejnice.
  • do pole Poznámka můžete v případě potřeby upřesnit své požadavky pro výrobu kolejnice
Balení obsahuje:
  • koncové zarážky dle otvorů pro vložení háčků (pouze v případě kdy není vybrána volba bez otvorů nebo bez otvorů - zámek Marathon)
  • montážní materiál

Systém Marathon Special - pro snadnou výměnu záclony nebo závěsu s háčky přímo ze země lze využít systém Marathon. Garnýž se osadí zámkem Marathon. Pro nasunutí  se používá Výtah Marathon (tyč s drážkou), který se nasadí na zámek Marathon.
 
Systém Marathon pro kolejnice s plastovou drážkou Zámek Marathon pro kolejnice s plastovou drážkou
Systém Marathon Special

V případě zájmu lze kolejnici dodat s nažehlenou přední hranou v bílé barvě nebo s nažehleným suchým zipem - je nutné objednat jako samostatný produkt - Související zboží.

Potřebujete poradit s objednávkou na Záclonové kolejnice - napište nám na obchod@urbanek-ul.cz  nebo volejte na +420 775 908 602, +420 475 623 459.

Materiál dřevotřísková deska s plastovou drážkou
Montáž strop
Rozměry šířka 6cm, výška 1,6cm

0 znaků (maximálně 300)

-->