URBÁNEK - garnýže, rolety, žaluzie

Dřevěné kolejnice s alu drážkou - dvoukolejnice - na míru

Dřevěné kolejnice s alu drážkou - dvoukolejnice - na míru

Kód produktu: 2kol-alu drážka-PR
Skladová dostupnost:
Odeslání: 7 pracovních dnů
Cena: 2,74 Kč Cena bez DPH: 2,26 Kč

Konfigurátor délky

*

Dostupné varianty:

Záclonová dvoukolejnice je vyrobena z kvalitní MDF desky se zafrézovanou kovovou (alu) drážkou. Kolejnice je určena především pro montáž na strop, lze ji montovat samostatně s možností nažehlení přední hrany nebo suchého zipu nebo například do garnýže. Kolejnice se vyrábí s bílou povrchovou úpravou o maximální délce 559cm.
Dřevěná dvoukolejnice s kovovou drážkou
  • šířka drážky 6mm
  • vzdálenost mezi drážkami 4,4cm
Pro kolejnici se nevyrábí boční kryty, je tedy určena spíše pro montáž od stěny ke stěně, v opačném případě z boků kolejnice budou háčky nebo žabky vyjíždět. Pokud nebudete kolejnici montovat od stěny ke stěně, doporučujeme zvolit otvory pro vložení háčků na ovou stranách, nebo zakoupit Koncové zarážky pro alu kolejnice a ty umístit na konec kolejnice.
Návod pro objednání:
  • zadejte délku kolejnice v cm (délku lze zadat na 1 desetinné místo, například 152,3cm), maximální délka kolejnice je 559cm
  • zvolte stranu pro otvory pro vložení háčků. Otvory se najíždí a vyjíždí s jezdci - jsou uzavřeny zarážkou. Strana se určuje při pohledu na kolejnici zepředu. Dle otvorů pro vložení háčků budou dodány koncové zarážky.
  • do pole Poznámka můžete v případě potřeby upřesnit své požadavky pro výrobu kolejnice
Balení obsahuje:
  • koncové zarážky dle otvorů pro vložení háčků
  • montážní materiál

V případě zájmu lze kolejnici dodat s nažehlenou přední hranou v bílé barvě nebo s nažehleným suchým zipem - je nutné objednat jako samostatný produkt - Související zboží.

Potřebujete poradit s objednávkou na Záclonové kolejnice - napište nám na obchod@urbanek-ul.cz  nebo volejte na +420 775 908 602, +420 475 623 459.

Materiál mdf deska s kovovou (alu) drážkou
Montáž strop
Rozměry šířka 10cm, výška 1,6cm
Vzdálenost mezi drážkami 4,4cm

0 znaků (maximálně 300)

-->