URBÁNEK - garnýže, rolety, žaluzie
OD 2.7. - 20.7.2018 ZAVŘENO

Objednávky na zboží na míru a na objednávku
přijaté do 20.6.2018 budou odesílány ve dnech 27. - 29.6.2018, objednávky přijaté po 20.6.2018 budou postupně odesílány od 23.7.2018.

Objednávky na zboží skladem přijaté do 27.6.2018 budou odeslány do 29.6.2018, objednávky přijaté po 27.6.2018 budou postupně odesílány od 23.7.2018.

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu Síť proti hmyzu


Pořiďte si síť proti hmyzu, která Vás zbaví obtěžujícího hmyzu a dovolí Vám pohodlně větrat v horkých letních dnech. Sítě do oken proti hmyzu jsou nejen praktickým řešením, ale zároveň velmi elegantním doplňkem interiérů. Vyberte si z našeho sortimentu stínící techniky nejvýhodnější typ sítě proti hmyzu.


Sítě proti hmyzu na míru lze objednat pouze na naší prodejně v Ústí nad Labem. Po Ústí nad Labem nabízíme zaměření zdarma.


Sítě proti hmyzu dodáváme přesně na objednanou míru. Sítě jsou určeny pro montáž především do plastových oken a do eurooken. Profil sítě je vyroben z hliníku, v barvách bílá, hnědá a imitace dřeva. Síťovina je ze skelného vlákna, což zaručuje odolnost vůči klimatickým vlivům. Barva síťoviny je černá nebo šedá. Síť proti hmyzu se upevňuje pomocí otočných držáčků.

Sítě proti hmyzu s lemem

Síť proti hmyzu je vsazena přesně do rámu okna a lem dokonale splývá s rámem. Síť se jednoduše upevňuje pomocí otočných držáčků, které nevyžadují zásah do rámu okna.

Sítě proti hmyzu s lemem Sítě proti hmyzu s lemem nákres


Sítě proti hmyzu extrudovaný okenní profil

Síť je určena především pro okna se zaoblenou hranou okenního rámu. Extrudovaná síť má menší tělo a větší lem. Šířka lemu se využije především u oken, kde hrana, do které se síť vkládá, je oblá.

Sítě proti hmyzu extrudovaný profil Sítě proti hmyzu extrudovaný profil nákres
 

Ceník sítě proti hmyzu s lemem - barva bílá, hnědá
Sítě proti hmyzu s lemem ceník
Ceník sítě proti hmyzu s lemem - barva imitace dřeva
Sítě proti hmyzu s lemem imitace ceník

Uvedené ceny jsou včetně DPH.
-->