URBÁNEK - garnýže, rolety, žaluzie
 

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu Síť proti hmyzu


Pořiďte si síť proti hmyzu, která Vás zbaví obtěžujícího hmyzu a dovolí Vám pohodlně větrat v horkých letních dnech. Sítě do oken proti hmyzu jsou nejen praktickým řešením, ale zároveň velmi elegantním doplňkem interiérů. Vyberte si z našeho sortimentu stínící techniky nejvýhodnější typ sítě proti hmyzu.


Sítě proti hmyzu na míru lze objednat pouze na naší prodejně v Ústí nad Labem. Po Ústí nad Labem nabízíme zaměření zdarma.


Sítě proti hmyzu dodáváme přesně na objednanou míru. Sítě jsou určeny pro montáž především do plastových oken a do eurooken. Profil sítě je vyroben z hliníku, v barvách bílá, hnědá a imitace dřeva. Síťovina je ze skelného vlákna, což zaručuje odolnost vůči klimatickým vlivům. Barva síťoviny je černá nebo šedá. Síť proti hmyzu se upevňuje pomocí otočných držáčků.

Sítě proti hmyzu s lemem

Síť proti hmyzu je vsazena přesně do rámu okna a lem dokonale splývá s rámem. Síť se jednoduše upevňuje pomocí otočných držáčků, které nevyžadují zásah do rámu okna.

Sítě proti hmyzu s lemem Sítě proti hmyzu s lemem nákres


Sítě proti hmyzu extrudovaný okenní profil

Síť je určena především pro okna se zaoblenou hranou okenního rámu. Extrudovaná síť má menší tělo a větší lem. Šířka lemu se využije především u oken, kde hrana, do které se síť vkládá, je oblá.

Sítě proti hmyzu extrudovaný profil Sítě proti hmyzu extrudovaný profil nákres
 

Ceník sítě proti hmyzu s lemem - barva bílá, hnědá
Sítě proti hmyzu s lemem ceník
Ceník sítě proti hmyzu s lemem - barva imitace dřeva
Sítě proti hmyzu s lemem imitace ceník

Uvedené ceny jsou včetně DPH.
-->