URBÁNEK - garnýže, rolety, žaluzie
 

Římské rolety

Římské rolety Římská roleta

Výroba římských rolet
 

Pro výrobu římských rolet se používá jakákoliv dekorační látka. Díky nepřeberné možnosti barevného provedení, vzorů, propustnosti látek a tvarového provedení se římská roleta hodí do jakéhokoliv interiéru. Roletu dodáváme jako samostaný mechanizmus se všemi částmi potřebnými k ušití římské rolety nebo roletu ušijeme z dodané látky. Kazetová mechanika rolety ukrývá všechny části uvnitř kazety.

Jak vybrat látku římské rolety?

Doporučujeme Vám lehké látky (polyester, satén atd.). Látka je uchycena suchým zipem k nosnému profilu a je ji možné kdykoliv vyprat. Římská roleta plně nahrazuje závěsy a je možné použít vzory shodné s ostatními dekoracemi interiéru (čalounění, povlečení, atd.).

Římská roleta kazeta Římské rolety kazeta Římské rolety - rozměry
    Orientační spotřeba látky je
na š +10cm na v +10cm


Kazety pro římské rolety nabízíme ve třech provedení:

Římské rolety typ 1 Římské rolety typ 2 londýnská Římské rolety typ 3
typ 1 římská roleta typ 2 londýnská roleta typ 3 ekonomická roleta

Typ 1 - římská roleta obsahuje: mechanizmus se spodním závažím, fíbr tyčky, vodorovné pásky na dva švy, suchý zip, kroužek slza (dle počtu navíječů), závaží řetízku

Typ 2 - londýnská rolety obsahuje: mechanizmus se spodnímzávažím, svislé pásky s provázkovými očky, suchý zip, kroužek slza (dle počtu navíječů), závaží řetízku

Typ 3 - ekonomická roleta obsahuje: mechanizmus se spodním závažím, očko (dle počtu navíječů), závaží řetízku
 

Zařazení tohoto zboží do e-shopu připravujeme. V případě zájmu o cenovou nabídku na římské rolety nás kontaktujte prostřednictvím emailu na obchod@urbanek-ul.cz nebo volejte na +420 775 908 602, +420 475 623 459.
 
-->