URBÁNEK - garnýže, rolety, žaluzie
 

Japonské stěny

Japonská stěna

Japonské stěny nabízí moderní a zároveň elegantní zastínění interiéru s možností použití vlastní látky. Japonská stěna je vhodná jak pro zastínění prosklených ploch, tak i k rozdělení místnosti.
Samotná japonská stěna se skládá ze závěsného systému (mechanizmu) a ušité látky. Mechanizmus má dvě až pět kolejniček s provázkovým nebo ručním ovládáním (ovládací tyčka).
Na mechanizmus Japonské stěny lze zavěsit vlastní látku nebo si můžete vybrat z naší nabídky látek. Pro japonské stěny nabízíme stejné látky jako pro rolety.

Pro japonské stěny nabízíme dva typy mechanizmů.

Japonské stěny systém Klasik

- základní typ mechanizmu s provázkovým nebo ručním ovládáním. Zatažení panelů japonské stěny může být stranové nebo opona, látka je uchycena suchým zipem, ve spodní části je zatížena závažím v tunýlku.
 
Japonská stěna Klasik
 
Japonská stěna Klasik uchycení látky Japonská stěna Klasik zavěšená látka
uchycení látky na suchém zipu panely se zavěšenou látkou


Japonské stěny systém Premium

Systém japonské stěny Premium nabízí dva typy uchycení látek:
Typ 1 - panel se skládá ze dvou částí, a to z nosiče a profilu se suchým zipem. Panel (látku) připnete k profilu se suchým zipem a až pak ho zavěsíte na nosič (obr. 1 - 3).

Typ 2 - typ panelu je obdobný jako první, jen látka se již nelepí na suchý zip, ale navléká do nosného profilu. Používá se zejména pro silné látky typu screeen (obr. 4).
 
Typ 1    
Japonská stěna uchycení typ 1 Japonská stěna uchycení typ 1 zavěšení Japonská stěna uchycení typ 1 nalepení
Typ 2    
Japonská stěna uchycení typ 2    
 
Zařazení tohoto zboží do e-shopu připravujeme. V případě zájmu o cenovou nabídku na japonské stěny nás kontaktujte prostřednictvím emailu na obchod@urbanek-ul.cz  nebo volejte na +420 775 908 602, +420 475 623 459.
-->