URBÁNEK - garnýže, rolety, žaluzie
 

Japonské stěny

Japonská stěna

Japonské stěny nabízí moderní a zároveň elegantní zastínění interiéru s možností použití vlastní látky. Japonská stěna je vhodná jak pro zastínění prosklených ploch, tak i k rozdělení místnosti.
Samotná japonská stěna se skládá ze závěsného systému (mechanizmu) a ušité látky. Mechanizmus má dvě až pět kolejniček s provázkovým nebo ručním ovládáním (ovládací tyčka).
Na mechanizmus Japonské stěny lze zavěsit vlastní látku nebo si můžete vybrat z naší nabídky látek. Pro japonské stěny nabízíme stejné látky jako pro rolety.

Pro japonské stěny nabízíme dva typy mechanizmů.

Japonské stěny systém Klasik

- základní typ mechanizmu s provázkovým nebo ručním ovládáním. Zatažení panelů japonské stěny může být stranové nebo opona, látka je uchycena suchým zipem, ve spodní části je zatížena závažím v tunýlku.
 
Japonská stěna Klasik
 
Japonská stěna Klasik uchycení látky Japonská stěna Klasik zavěšená látka
uchycení látky na suchém zipu panely se zavěšenou látkou


Japonské stěny systém Premium

- mechanizmus Premium má elegantní design a tišší a lehčí chod panelů než systém Klasik.

Systém japonské stěny Premium nabízí dva typy uchycení látek:
Typ 1 - panel se skládá ze dvou částí, a to z nosiče a profilu se suchým zipem. Panel (látku) připnete k profilu se suchým zipem a až pak ho zavěsíte na nosič (obr. 1 - 3).

Typ 2 - typ panelu je obdobný jako první, jen látka se již nelepí na suchý zip, ale navléká do nosného profilu. Používá se zejména pro silné látky typu screeen (obr. 4).
 
Typ 1    
Japonská stěna uchycení typ 1 Japonská stěna uchycení typ 1 zavěšení Japonská stěna uchycení typ 1 nalepení
Typ 2    
Japonská stěna uchycení typ 2    
 
Zařazení tohoto zboží do e-shopu připravujeme. V případě zájmu o cenovou nabídku na japonské stěny nás kontaktujte prostřednictvím emailu na obchod@urbanek-ul.cz  nebo volejte na +420 775 908 602, +420 475 623 459.
-->